Dövlət bankı Azər Türk Banka məxsus atb debit kart, yeni nəsil atb əmək haqqı kartı və atb premium kart hesablarındakı qalıq vəsaitinə hesablanan faiz dərəcəsi ilə bağlı, müştərilər üçün sərfəli kampaniyanın vaxtını uzatdı.
Davam edən kampaniya ərzində Bankın müştəriləri kart hesablarındakı qalığa görə illik 8% gəlir əldə edəcəklər.
Qeyd edək ki, Bankın atb card debit və atb yeni nəsil əməkhaqqı kartları üzrə qalıq məbləğinin 30 000 manatadək olan hissəsinə, atb card premium üzrə qalığın 100 000 manatadək olan hissəsinə faiz hesablanacaq.

Государственный банк продлил период выгодной кампании по увеличенной процентной ставке, начисляемой на остаток, на счетах дебетовых карт atb, зарплатных карт нового поколения и карт atb premium.
В ходе продолжающейся кампании клиенты банка будут получать годовой доход в размере 8% на остаток на своих карточных счетах.
Обратите внимание, что проценты будут начисляться на остаток до 30 000 манат на дебетовых картах atb и зарплатных картах нового поколения, и на остаток до 100 000 манат на карте atb premium.