Dələduzlardan ehtiyatlı olun
Məlumat üçün bildiririk ki, naməlum şəxslər tərəfindən dələduzluq məqsədilə sosial şəbəkələrdə Azər Türk Bankın adından, guya 500 AZN hədiyyə qazandıran, saxta lotoreya elanları yerləşdirilir.
Vətəndaşların diqqətinə çatdırırıq ki, bu elanların Bankımıza heç bir aidiyyəti yoxdur. Bizim elanlarımız və ya Bankın fəaliyyəti ilə bağlı digər məlumatlar bir qayda olaraq Azər Türk Bankın saytında, sosial şəbəkələrdəki rəsmi korporativ səhifələrində yerləşdirilir.
Bu kimi hallarla rastlaşdıqda dərhal Bankın WhatsApp (055) 7770 945, yaxud 945 nömrəli Çağrı Mərkəzi ilə əlaqə saxlamağınız xahiş olunur.

Остерегайтесь мошенников
Cообщаем, что неизвестные лица размещают в социальных сетях фейковые объявления лотереи от имени Azer Turk Bank, утверждая, что участники могут выиграть подарок в размере 500 манатов.
Доводим до сведения граждан, что данные объявления не имеют никакого отношения к нашему Банку. Наши объявления или другая информация, касающаяся деятельности Банка, обычно размещаются на сайте Azer Turk Bank, официальных корпоративных страницах в социальных сетях.
Если вы столкнулись с такими ситуациями, немедленно обращайтесь в WhatsApp Банка (055) 7770 945 или в Колл-центр 945.