Dövlət bankı Azər Türk Bank istehlak kreditləri üzrə yeni kampaniyaya başlamışdır.
Kampaniya ərzində fiziki şəxslərə illik faiz dərəcəsi 11%-dən başlayan kreditlər təklif edilir. Komissiya – 0%.
Eləcə də, müştərilər 24 ayadək olan kreditləri illik faiz dərəcəsi 14,5% həcmində olmaqla əldə edə biləcəklər. Qeyd edək ki, iki ilədək olan müddətə götürülən kreditlər üzrə komissiya 0,5%-dir.
36 və 48 ayadək olan kreditlər Bank tərəfindən illik faiz dərəcəsi, müvafiq olaraq, 15,5%, 16,5% səviyyəsində rəsmiləşdiriləcəkdir.
Hər bir şəxsin, ortaaylıq rəsmi gəlirindən asılı olaraq, zaminlə və ya zaminsiz ala biləcəyi kreditin maksimal məbləği 40 000 manatdır.

Государственный банк Azer Turk Bank запустил новую кампанию по потребительским кредитам.
В рамках акции, физическим лицам предлагаются кредиты с годовой процентной ставкой от 11%. Комиссия — 0%.
Клиенты также смогут получить кредиты на срок до 24 месяцев с годовой процентной ставкой 14,5%. Обратите внимание, что комиссия по кредитам, взятым на срок до двух лет, составляет 0,5%.
Кредиты сроком до 36 и 48 месяцев будут оформляться Банком по годовой процентной ставке 15,5% и 16,5% соответственно.
Максимальная сумма кредита, которую может получить каждый клиент, с поручителем или без, в зависимости от его среднемесячного официального дохода, составляет 40 000 манат.