Azər Türk Bankın daha bir innovativ filialı fəaliyyətə başladı
Dövlət bankı Azər Türk Bank özünün müasir standartlara uyğun xidmət şəbəkəsini genişləndirməkdə davam edir.
Bank bu günlərdə Bakı şəhərində “Rəqəmsal 9” filialını müştərilərinin ixtiyarına təqdim etdi.
Paytaxtın Yasamal rayonu, A.M Şərifzadə küçəsi 130D ünvanında yerləşən filial Bankın innovativ xidmət şəbəkəsində daha bir modern ofisidir.
Azər Türk Bankın  digər rəqəmsal filiallarında olduğu kimi, burada da bütün xidmət və məhsullar, əməliyyatlar elektron formatda təklif olunur.
Yeni filialda fiziki şəxslərə kreditlər və ödəniş kartlarının əldə edilməsi, depozit yerləşdirilməsi daxil olmaqla hər cür bank xidmətləri göstərilir. Eləcə də kiçik və orta biznes nümayəndələrinə əlverişli şərtlərlə kreditlər təklif edilir.
Müasir tipli bankomat və terminallar 24/7 müştərilərin xidmətində olacaq. Həmçinin müştərilər təmassız əməliyyatları dəstəkləyən yeni nəsil ATM-lər vasitəsilə kart hesabları üzrə mədaxil və məxaric əməliyyatlarını həyata keçirə biləcəklər.

Государственный Azer Turk Bank продолжает расширять сеть обслуживания в соответствии с современными стандартами.
На днях банк представил своим клиентам филиал «Рягямсал 9» в Баку, расположенный по адресу: Ясамальский район, улица А.М.Шарифзаде, 130Д. Этот филиал стал еще одним современным офисом в инновационной сети обслуживания Банка.
Как и в других цифровых филиалах Azer Turk Bank, здесь все услуги и продукты предлагаются в электронном формате. Новый филиал предоставляет физическим лицам все виды банковских услуг, включая получение кредитов и платежных карт, а также оформление вкладов. Представителям малого и среднего бизнеса доступны кредиты на выгодных условиях.
Для удобства клиентов доступны современные банкоматы и терминалы, работающие 24/7. Они поддерживают бесконтактные операции, позволяя вносить и снимать средства со своих карточных счетов.