Dövlət bankı Azər Türk Bank özünün xidmət şəbəkəsini genişləndirməkdə davam edir.
Müasir tipli bu yeni ofis paytaxtın Nəsimi rayonu ərazisində, Bankın əsas binasının yaxınlığında, Akademik Həsən Əliyev küçəsi, 10F ünvanında yerləşir.
Bankın digər rəqəmsal ofislərində olduğu kimi, bu filialda da xidmət və məhsullar, əməliyyatlar elektron formatda təklif olunur, müştərilərə kreditlər və ödəniş kartlarının əldə edilməsi daxil olmaqla müxtəlif bank xidmətləri göstərilir.
Burada kiçik və orta biznes nümayəndələrinə bizneslərini inkişaf etdirmək və müxtəlif layihələrin maliyyələşdirilməsi üçün əlverişli şərtlərlə kreditlər təklif edilir.
Həmçinin müştərilər bu filialda təmassız əməliyyatları dəstəkləyən yeni nəsil terminal və ATM-lər vasitəsilə kart hesabları üzrə əməliyyatları 7/24 rejimində yerinə yetirə biləcəklər.
Qeyd edək ki, Azər Türk Bank bu il ərzində üç, ümumən son dövrdə on innovativ filialını müştərilərin ixtiyarına verib.
Bankın qurduğu ekosistem, yenilənən xidmət şəbəkəsi vasitəsilə, ən müasir sistemləri, xidmət və məhsulları təqdim etməyə imkan verir.
Azər Türk Bank öz fəaliyyətini günün tələbinə, müasir dünyanın meyarlarına tam uyğunlaşdırmaqla müştərilərə xidmətin keyfiyyətinin daha da artırılması istiqamətində işlərini davam etdirir.

Государственный Azer Turk Bank продолжает расширять сеть обслуживания и представил клиентам новый филиал “Rəqəmsal X”.
Этот новый, современный офис расположен в Насиминском районе столицы, недалеко от главного здания Банка, на улице Академика Гасана Алиева, 10Ф.
Как и в других цифровых офисах банка, в этом филиале также предоставляются различные банковские продукты, услуги и операции в электронном формате, включая получение кредитов и платежных карт.
Также, представителям малого и среднего бизнеса предлагаются кредиты на выгодных условиях, для развития бизнеса и финансирования различных проектов.
В этом отделении клиенты смогут совершать операции по своим карточным счетам в режиме 24/7, посредством терминалов и банкоматов нового поколения, поддерживающих бесконтактные операции.
Отметим, что в этом году Azer Türk Bank предоставил в распоряжение клиентов три инновационных филиала, а за прошедший период — десять.
Экосистема, выстроенная банком, позволяет предоставлять самые современные услуги и продукты посредством обновленной сервисной сети.
Azer Türk Bank продолжает свою работу в направлении дальнейшего повышения качества обслуживания клиентов, полностью адаптируя свою деятельность к требованиям дня и критериям современного мира.