Azər Türk Bankın sərfəli kredit kampaniyası bitmədi
Dövlət bankı Azər Türk Bank illik 11%-dən başlayan istehlak kreditləri üzrə kampaniyanın müddətinin uzadılması barədə qərar verib.
Kampaniya zamanı 24 ayadək olan kreditlər müştərilərə 0% komissiya ilə verilir.
Fiziki şəxslərə 12, 24, 36 və 48 ayadək təklif edilən kreditlərin illik faiz dərəcəsi, müvafiq olaraq, 11%,13%,14%15% təşkil edir.
Xatırladırıq ki, bu yaxınlarda Sumqayıt şəhərində Azər Türk Bankın yeni filialı istifadəyə verilmişdir. Heydər Əliyev prospekti, 208C ünvanında yerləşən bu xidmət ofisində fiziki şəxslərə və kiçik və orta biznes sahiblərinə bütün növ bank xidmətləri göstərilir. Qeyd edək ki, fəaliyyətinin ilk addımlarını atan bu filialda istənilən müddətə götürülən istehlak kreditləri üzrə komissiya nəzərdə tutulmamışdır.
Ümumiyyətlə, hər bir fiziki şəxs orta aylıq rəsmi gəlirindən asılı olaraq, Bankdan zaminlə 40 000 manat məbləğinədək kredit ala bilər.

Продожается выгодная кредитная кампания от Azer Turk Bank
Государственный Azer Turk Bank принял решение продлить период кампании по потребительским кредитам с процентной ставкой от 11% годовых.
В рамках кампании кредиты на срок до 24 месяцев выдаются клиентам с комиссией в 0%.
Годовая процентная ставка по кредитам, предлагаемым физическим лицам сроком в 12, 24, 36 и 48 месяцев, составляет 11%, 13%, 14% и 15% соответственно.
Напоминаем, что недавно в городе Сумгаит был сдан в эксплуатацию новый филиал Azer Turk Bank. В офисе, расположенном по адресу проспект Гейдара Алиева 208С, физическим лицам и владельцам малого и среднего бизнеса предоставляются все виды банковских услуг. Следует отметить, что в этом филиале, нет комиссии на потребительские кредиты, вне зависимости от периода.
В целом, кредиты предоставляются Банком на сумму до 40 000 AZN с поручителем, в зависимости от среднемесячного официального дохода клиента.